KONST / Litografier / Färglitografi 15915023
nr 1591 5023
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad 20/60. Bildmått: 59x37 cm, yttermått inklusive ram: 63x41 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 januari 2024
kl 19:49:50
19/1 20:38:37